לקוחות מספרים:

לילך, כפר סבא"חוג מקסים, הילד מאוד נהנה!"

רחל, ת"א"אני כל כך שמחה שמצאתי אתכם! הילד כל כך נהנה! החוג שלכם תפור עליו! אין דברים כאלה! אתם עושים עבודה נפלאה! "​

רותי, גבעתיים"הילדים עם כוכבים בעיניים! כל כך נהנים! מראים לנו מה שהם עושים. אם היה אפשר 3 פעמים בשבוע - היו באים!"

עמיר, רמת השרון"הילד הגיע הביתה עם התלהבות, נהנתי לראות את מה שהוא עושה"

CAM01264.jpg

התקשרו עכשיו:

03-5472811

שיטת

מלאכת מחשב

המדריכים

שלנו

מה אומרים

התלמידים

אודות מלאכת מחשב

 

מלאכת מחשב הינו מרכז הדרכת מחשבים לילדים ונוער הפועל מזה 28 שנים (משנת 1991).

יתרונותיו הבולטים של מלאכת מחשב הינם:

ייחודיות

 מלאכת מחשב מבסס את הפעילות על חומר לימודי מקורי ותכנים שפותחו במיוחד עבור החוגים. בשיטת הלימוד שלנו התלמיד מתקדם בקצב שלו ולא תלוי בהתקדמות הקבוצה. עם זאת, הוא נהנה מכל הכיף של לימוד בקבוצה, כך הוא יכול תמיד לראות את התוצרים של תלמידים מתקדמים ולקבל מוטיבציה להמשיך וללמוד. תוכנית הלימודים בנויה במיוחד לילדים ונוער ומבוססת על משימות ואתגרים שהילדים אוהבים ונהנים מאוד לבצע.

מקצועיות

המדריכים במלאכת מחשב הינם בעלי ניסיון עשיר בהדרכה ומומחים בתחומם. חלק מהמדריכים הינם מחברי ספרות מחשבים. הוצאת הוד-עמי (הוצאת הספרים הגדולה בארץ לספרי מחשבים) הוציאה 5 ספרי מחשבים של מלאכת מחשב, שהפכו לרבי מכר.

ניסיון

מלאכת מחשב פועל מזה כ-28 שנים: אלפי תלמידים לאורך עשרות אלפי שעות הדרכה שלכל אורכן שיפרנו את תכני הלימוד. חלק נכבד מהתלמידים מתמידים לאורך השנים ומתוכם ניתן למצוא תלמידים שלמדו יותר מ-5 שנים ברציפות! למלאכת מחשב ניסיון רב עם תלמידים מחוננים ותלמידים מוכשרים, שכן בממוצע לאורך השנים כ-20% מתלמידי מלאכת מחשב הינם תלמידים מחוננים ומוכשרים.

תוצאות

תלמידי מלאכת מחשב משתלבים בד"כ בחטיבה העליונה במגמות המחשבים וצולחים בקלות יחסית את לימודי המחשבים ובחינות הבגרות במדעי המחשב. בין הבוגרים של מלאכת מחשב ניתן למצוא את אחד מהזוכים באולימפיאדת הנוער העולמית למחשבים מכ-80 מדינות ברחבי העולם, חיילי צה"ל ומשרד הביטחון המשרתים ביחידות המחשבים (ממר"מ, 8200 ויחידות מחקר ופיתוח), ועוד תלמידים מצטיינים השותפים לפרויקטים של הקהילה בתחום המחשבים.